Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Niedziela ze Świętym Mikołajem

Data wydarzenia: 13.12.2015

Już w najbliższą niedzielę, 13 grudnia, Galerię Bronowice odwiedzi sam Święty Mikołaj! Towarzyszyć mu będą pomocnicy – bajkowe elfy. Na najmłodszych czekają również tematyczne warsztaty. W programie m.in.: tworzenie ozdób świątecznych czy śpiewanie kolęd.

Niedzielne popołudnie rozpocznie teatrzyk „Zimowe przygody Krysi Kaprysi”. Bajka opowiada o dziewczynce, która była niegrzeczna i wszystkim dokuczała. Święty Mikołaj chciał dać Krysi rózgę, ale dziewczynka w porę naprawiła swoje błędy i otrzymała prezent. Przedstawienie mówi o tym, że warto być grzecznym przez cały rok, gdyż dzięki temu nie tylko zyskujemy wielu przyjaciół, ale w grudniu czeka nas zasłużona nagroda od Świętego Mikołaja.

Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia, dwukrotnie – o godz. 14.00 oraz 18.00 w strefie relaksu na parterze Galerii. Potrwa około 60 min.

Pomiędzy spektaklami na najmłodszych czekać będą warsztaty pt. „Spotkanie ze Świętym Mikołajem”. W programie m.in.: tworzenie ozdób świątecznych, dekorowanie porcelanowych kubeczków, ozdabianie podobizny Świętego Mikołaja czy przygotowywanie gigantycznego łańcucha. Nie zabraknie wspólnego kolędowania.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji.
Serdecznie zapraszamy!

Niedziela ze Świętym Mikołajem