Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Kalendarz Wydarzeń

Usłysz świąteczną atmosferę

Data wydarzenia: 12.12.2015

12 grudnia Galeria Bronowice zaprasza wszystkich chętnych do zrobienia sobie chwili przerwy w przedświątecznych zakupach. Tego dnia, od 11.00 do 15.00, działać tu będzie świąteczna strefa familijna z mnóstwem atrakcji i magicznych niespodzianek. Na klientów czeka przygotowanie i malowanie ozdób choinkowych i wspólna zabawa, zorganizowane przez Radio PLUS.

W sobotę, 12 grudnia, na wszystkich klientów Galerii Bronowice czeka tętniąca świąteczną atmosferą strefa familijna. Dla najmłodszych to doskonała okazja do wzięcia udziału w zabawach i różnorodnych warsztatach, a dorosłym da możliwość złapania „wolnego” oddechu i naładowania baterii w czasie pogoni za idealnymi prezentami. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję stworzyć własne ozdoby i bombki choinkowe - wszystko to pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy dostarczą najmłodszym mnóstwo dobrej zabawy.

Częścią zabawy będzie też foto budka, która wprowadzi magiczny nastrój i szalony klimat, zapewniając uśmiech na twarzach wszystkich dzieci i dorosłych. Dzięki natychmiastowemu wydrukowi zdjęć i całej masie świątecznych gadżetów do przebrania zamieni ona „zwykły” wypad na zakupy w fantastyczną pamiątkę.

W sobotę, 12 grudnia, pojawi się także plenerowe studio Radia Plus, z którego nadawany będzie weekendowy program prosto z Galerii Bronowice. Realizowany będzie w godz. 11.00 - 15.00, a poprowadzi go znany z anteny ogólnopolskiej poranny duet Kasia Kozimor oraz Tomek Waloszczyk. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak wygląda praca dziennikarzy na żywo i uchylić rąbka tajemnicy prowadzenia programu radiowego.

Całe wydarzenie w Galerii Bronowice jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Usłysz świąteczną atmosferę