Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Technologie na co dzień

Data wydarzenia: 21.11.2015

Nowoczesny telefon komórkowy to ikona naszych czasów i trudno jest nam wyobrazić sobie życie bez niego. Daje on nam praktycznie niczym nieograniczone możliwości, jednak aby móc w pełni je wykorzystać a przede wszystkim uniknąć usterek, musimy o niego odpowiednio zadbać. Jak zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem? Jak wykorzystać jego potencjał? Jak dbać o telefon dotykowy tak, aby posłużył przez lata? – tego wszystkiego będzie można dowiedzieć  się w najbliższą sobotę (21 listopada) w Galerii Bronowice.

Wykorzystaj swój telefon w 100%

Eksperci T-Mobile i Hub:raum Kraków przygotowali specjalne stanowisko w Galerii Bronowice, gdzie każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania. W czasie krótkiej rozmowy pomogą oni odnaleźć się w gąszczu tysiąca aplikacji i wybrać te, które będą nam najbardziej przydatne. Zasugerują, jak łatwo dzielić się zdjęciami, plikami i muzyką oraz jak łatwo nawiązać połączenie wideo. Każdy zainteresowany po spotkaniu ze specjalistami będzie wiedział, jak wykorzystać ukryty potencjał swojego urządzenia i jak może  ono ułatwić nasze codzienne życie.

Zadbaj o swój smartfon

Pęknięta szybka ekranu to koszmar każdego użytkownika. Nie da się ukryć, iż z czasem przywiązujemy się do naszego telefonu i nie dziwi zatem fakt, że chcemy go zachować jak najdłużej i w jak najlepszym stanie. W tej kwestii też najlepiej pomogą eksperci, którzy doradzą, jak zadbać o bezpieczeństwo telefonu, dzięki odpowiedniej konfiguracji oraz jak poprawnie zaktualizować oprogramowanie telefonu i uchronić go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wszystkich zainteresowanych odkryciem potencjału swojego smartfona zapraszamy już w sobotę 21 listopada do Galerii Bronowice w godzinach 11:00 – 15:00, gdzie eksperci odpowiedzią na wszystkie pytania przy filiżance aromatycznej kawy.

Wstęp wolny - Serdecznie zapraszamy!

Technologie na co dzień – jak wykorzystać ich potencjał?