Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Supertrophy 2015 w Galerii Bronowice

Data wydarzenia: 19.10.2015

Fontanny błota, powyginane zderzaki, zniszczone opony i felgi, bezpardonowa walka o zwycięstwo oraz mnóstwo adrenaliny… to jest to, co każdy fan wyścigów samochodowych lubi najbardziej. W październiku, dzięki współpracy z organizatorem wyścigów Supertrophy, każdy odwiedzający Galerie Bronowice będzie miał okazję poczuć klimat wyścigowych zmagań i zobaczyć wystawę samochodów startujących w tegorocznej serii Supertrophy. Tu odbędzie się także uroczyste zamknięcie sezonu i wręczenie nagród.

Supertrophy to sportowa rywalizacja amatorów motoryzacji w atmosferze maksymalnie zbliżonej do tej z profesjonalnych wyścigów torowych. Zawody są otwarte dla każdego kierowcy, posiadającego ważne prawo jazdy. Runda finałowa tego sezonu odbędzie się 11 października na krakowskim Torze Rzepakowa, godz. 9: 30. Emocje będą gwarantowane, gdyż dotychczasowi liderzy klasyfikacji generalnej idą „łeb w łeb” czy raczej „zderzak w zderzak” - i aktualnie jest aż siedmiu pretendentów do wygrania sezonu 2015.

Tydzień później, w dniach 19-25 października, na terenie Galerii Bronowice odbędzie się wystawa startujących w tym cyklu wyścigów samochodów. Zaprezentowane modele to auta, które spotkamy codziennie na naszych drogach, ale zostały specjalnie dostosowane do sportowych zmagań oraz do bardzo wymagającego Toru Rzepakowa. Każdy z prezentowanych pojazdów jest odzwierciedleniem jego właściciela. Seria Supertrophy jest skierowana właśnie do takich pasjonatów-amatorów, którzy w kreatywny i niskobudżetowy sposób chcą uczestniczyć w sporcie motorowym, a poprzez modyfikacje i ulepszenia samochodu mogą wyrazić swoją pasję. 24 października w Galerii Bronowice zaplanowano jeszcze jedno ważne wydarzenie – uroczyste zakończenie sezonu, na którym nagrodzeni zostaną zwycięzcy tegorocznej edycji wyścigów Supertrophy.

Dodatkowo ogłoszeni zostaną laureaci facebookowego konkursu dla wszystkich fanów motoryzacji (nagrodami są karnety na tor kartingowy).

Supertrophy 2015 w Galerii Bronowice