Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Kalendarz Wydarzeń

Powrót do szkoły i Zmień-Wymień-Podaruj

Data wydarzenia: 11.09.2015

Szkoła szkołą, ale po szkole również warto realizować uczniowskie pasje i marzenia. O tym, jaką propozycję mają dla dzieci placówki edukacyjne, artystyczne, sportowe czy kreatywne można będzie przekonać się już niebawem w Galerii Bronowice w trakcie akcji „Powrót do szkoły”. Odbędzie się wtedy także druga edycja Zmień – Wymień – Podaruj, a zebrane środki wesprą podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Angielski, balet, robotyka, capoira, pływanie, a może nauka chińskiego i kaligrafii? Wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W dniach 12 – 13 września można będzie zapoznać się z szeroką propozycją kilkudziesięciu placówek. Na wszystkich chętnych czekać będzie również wiele innych atrakcji – m.in. pokazy sztuk walki, występy taneczne, zajęcia sportowe, interaktywne stanowiska i wiele konkursów.
Opis stanowiska Szkiełkiem i okiem – odkryj mikroświat
Opis stanowiska Recykling – czy każdy śmieć jest odpadem?

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Bronowice będą więc okazją do sprawdzenia, jakie pasje drzemią w dziecku i  wyszukania dla niego niezwykłego hobby. Wśród wystawców znajdą się: szkoły językowe, akademie i kluby sportowe, szkoły tańca i sztuk walki, pracownie kreatywne, instruktorzy warsztatów robotyki, a także centra kultury z ofertą zajęć plastycznych, edukacyjnych i muzycznych. Przedstawiciele firm, instruktorzy i animatorzy będą czekać na każdego, kto zechce dowiedzieć się czegoś więcej o kursach, a także pomogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów z nagrodami.

Lista wystawców oraz przygotowane przez nich oferty »

Konkurs na facebooku:
1. Odwiedź profil Galerii Bronowice na facebook.com
2. Weź udział w wydarzeniu "Powrót do szkoły"
3. Zaproś znajomych na wydarzenie, umieść na ścianie wydarzenia swoje zdjęcie z czasów szkolnych i odpowiedz na pytanie konkursowe: Kim chciałaś/eś zostać jak byłaś/eś małym dzieckiem?

DO WYGRANIA KUPON RABATOWY NA ZAKUPY.

Targi nie są jedyną akcją, jaka w drugi weekend września odbywać się będzie w Galerii Bronowice. Przez trzy dni, od 11 do 13 września, będzie okazja do „przewietrzenia szafy” i pozbycia się niepotrzebnych ubrań i butów. W ramach drugiej już edycji akcji Zmień – Wymień – Podaruj za niepotrzebne rzeczy i obuwie można będzie otrzymać rabaty na zakupy, a kwota z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostanie przekazana potrzebującym. Za każdy oddany 1 kg otrzymamy 1 kupon rabatowy upoważniający do jednorazowej zniżki -20% na zakupy w wybranych sklepach i punktach usługowych centrum handlowego, do zrealizowania wyłącznie w trakcie trwania akcji.

Lista sklepów oraz punktów handlowych, w których można zrealizować bony »

Środki pieniężne z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostaną przekazane na pomoc podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie”, natomiast przyniesione ubrania oraz buty będą posegregowane i (w zależności od ich stanu) przetworzone na czyściwo przemysłowe, paliwa alternatywne i wyroby dla przemysłu samochodowego lub ponownie użyte w Europie, Azji i Afryce.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbywają się w Galerii Bronowice w dniach 12 - 13 września (sobota - niedziela): 10.00 – 20.00

Akcja ZMIEŃ – WYMIEŃ – PODARUJ : 11 – 13 września (piątek – niedziela) w godzinach:
piątek, 11 września: 14.00 – 20.00
sobota – niedziela, 12 – 13 września: 10 – 20.00

Regulamin akcji Zmień – Wymień – Podaruj »
Regulamin konkursu Powrót do szkoły »

Z dziećmi i dla dzieci – akcja Powrót do szkoły i Zmień – Wymień - Podaruj