Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Kalendarz Wydarzeń

Targi Zajęć Pozalekcyjnych - zgłoszenia

Data wydarzenia: 03.09.2016

Ruszyły zapisy na Targi Zajęć Pozalekcyjnych! Kolejna edycja odbędzie się już 3-4 września 2016!

TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2016 to już 3 edycja tego eventu. Impreza chętnie odwiedzana jest przez dzieci, młodzież i ich rodziców w celu zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych na nadchodzący rok szkolny. W tamtym roku ponad 40 wystawców zaprezentowało swoją ofertę i prowadziło zapisy na zajęcia. Czyni nas to jednymi z największych targów tego typu w regionie.

Jeżeli prowadzisz działalność związaną z rozwijaniem talentów sportowych, artystycznych lub naukowych u dzieci i młodzieży, spraw, by w tym roku nie zabrakło wśród tego grona również Ciebie. Udział jest całkowicie bezpłatny.Wystarczy wypełnić znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy.

Formularz »

W zamian otrzymasz od nas powierzchnię, na której będziesz mógł zaprezentować swoją działalność i wypromować się wśród potencjalnych klientów.

Będziesz mógł przygotować specjalnej ofertę rabatową, by zachęcić do zapisania się na Twoje zajęcia  już podczas samych targów. W ten sposób w ciągu dwóch dni zdobędziesz nowych kursantów lub członków twojego klubu. My z kolei chętnie w naszych materiałach i na stronie internetowej dodatkowo napiszemy o Twojej specjalnej promocji.

Oddajemy do dyspozycji wystawców również scenę główną, gdzie będziesz mógł pokazać dokonania swojej organizacji i jeszcze lepiej wypromować w ten sposób swoje zajęcia. Pokazy dla publiczności są zawsze magnesem przyciągającym wielu klientów galerii. Możesz zorganizować też warsztatów pokazowe lub jeśli masz inny pomysł, porozmawiać z nami nad możliwościami innej formy promocji. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne rozwiązania będące dodatkową atrakcją dla Twoich potencjalnych klientów.

Na wszelkie nurtujące pytania chętnie odpowiemy poprzez maila lub pod nr tel. 517 211 859.

W celu zgłoszenia swojego udziału  proszę o wypełnienie i przesłanie formularza na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: pozalekcyjne_nazwa firmy

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - 5 SIERPNIA 2016

Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Targi Zajęć Pozalekcyjnych