Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Market Ubezpieczeń punkt partnerski TUZ

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Usługi

Telefon: 797 372 207
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www: www.marketubezpieczen.eu

UWAGA! Do 25 czerwca punkt czynny w godzinach 10:00 - 18:00.

Market Ubezpieczeń punkt partnerski TUZ
– jesteśmy ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową.
Działamy na rynku ubezpieczeń nieprzerwanie od ponad 10 lat.

W jednym miejscu macie Państwo możliwość sprawdzenia i porównania ofert ubezpieczenia w ponad 30 Towarzystwach Ubezpieczeniowych m.in. TUZ, Generali, PZU, HDI, Link 4, Uniqa. W naszej ofercie znajdą Państwo najtańsze ubezpieczenia pojazdów, majątku oraz firmy. Nasi Doradcy przeprowadzą dla Państwa symulację składki na podstawie której, wybiorą Państwo ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

Specjalizujemy się nie tylko w tanich ubezpieczeniach samochodów: OC, AC, NNW, Assistance, ubezpieczeniach szyb oraz bagażu, ale również w ubezpieczeniach domów i mieszkań, firm, polisach zdrowotnych oraz ubezpieczeniach na życie.

W naszym punkcie załatwią Państwo wszelkie formalności związane z porównaniem dostępnych na rynku ofert, zawarciem polisy, wypowiedzeniem ubezpieczenia oraz zgłoszeniem sprzedaży samochodu do ubezpieczyciela. Nasi Doradcy zapewniają Państwu kompleksową obsługę oraz pomoc.

Więcej informacji na nasz temat znajdą Państwo na stronie www.marketubezpieczen.eu
Do zobaczenia w naszym punkcie!