Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa ZAMKNIĘTE, Hipermarket Auchan ZAMKNIĘTE

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

MediaMarkt

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Elektronika, Multimedia

Telefon: (12) 38 00 190

MediaMarkt

MediaMarkt to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów. Całość uzupełnia bogaty wybór gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków.

Klienci znajdą tu zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach.

Atutem marki jest również szeroki pakiet usług uwzględniający m.in.: dostawę i instalację sprzętu w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, czy obsługę kredytową. W Strefie Usług Klienci otrzymają fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej i internetowej.

Towary zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl pl lub przez Call Center można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w wybranym markecie MediaMarkt na terenie kraju.

Adres: www.mediamarkt.pl