Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Decathlon

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Sport

Telefon: 12 356 24 90, 880 344 494

Pasja do sportu
Decathlon to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – W zrównoważony sposób czynić przyjemność i korzyści płynące z uprawiania sportu dostępnym dla wielu. Naszą misją jest szerzenie wartości i pokazywanie możliwości, jakie daje praca w firmie, aby wyzwolić, pielęgnować oraz rozpowszechniać radość z bycia Decathlończykiem.

Wszyscy dzielimy te same wartości
Na całym świecie mamy tę samą silną i wyjątkową kulturę przedsiębiorstwa, wzmocnioną naszymi dwiema najważniejszymi wartościami: witalnością, odpowiedzialnością, szczodrością i autentycznością!

Decathlon Galeria Bronowice to nowoczesne połączenie sklepu stacjonarnego z internetowym, w którym mieszkańcy z północnej części Krakowa i okolic, mają szybszy dostęp do sportowych produktów marek firmy Decathlon - Sport w zasięgu ręki.

Na powierzchni 220m2 są dostępne wybrane produkty ze sportów Turystyka, Fitness, Bieganie, Sporty wodne, Rowery i Hulajnogi.
Podążając za zmieniającym się rynkiem i obecnością sportowych doradców, 100% naszej oferty jest dostępna za zamówienie z dowolną formą dostawy, w tym z możliwością darmowego odbioru w sklepie.

Mały wymiar sklepu, który daje wiele możliwości zakupowych:
● Aplikacja Decathlon - program lojalnościowy
● Click&Collect - z darmowym odbiorem w sklepie
● Click&Collect 1h - przygotowane z zapasu sklepowego, do odbioru w ciągu godziny
● Zwroty/Wymiana, Reklamacje
● Faktury
● Oney Raty
● Karta podarunkowa - od 20 zł do 1000 zł

Zapraszamy!