Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Punkt Adopcji Roślin

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Usługi

Przebywanie wśród roślin relaksuje, zwiększa poczucie komfortu i spokoju, poprawia nastrój. To ważne, by mieć je w swoim otoczeniu. Czasem jednak zdarzają się sytuacje, gdy musimy rozstać się z nimi ze względu na przeprowadzkę, zmianę planów życiowych, brak miejsca… By proces ten przebiegł możliwie bezproblemowo, można skorzystać z wielu rozwiązań, dzięki którym kwiaty odnajdą nowy dom. Jednym z nich jest Punkt Adopcji Roślin w Galerii Bronowice, w przestrzeni biura Co-working znajdującym się na poziomie +1 Galerii.


Rośliny dostarczają nam tego, co niezbędne do życia - produkują tlen, służą jako pokarm, ozdabiają pomieszczenia, w których - szczególnie teraz - spędzamy sporo czasu. Te i inne zalety kwiatów często przegrywają z losowymi sytuacjami, a niechciane lub zapomniane egzemplarze lądują na śmietniku bądź smętnie więdną w oknie czy marzną na balkonie.

W Punkcie Adopcji Roślin wszystkie zostawione tu kwiaty - pod troskliwym okiem pracowników Galerii - otrzymują imiona, są podlewane i przesadzane. Tak przygotowane oczekują na nowych właścicieli. Adopcja oraz przekazanie kwiatów są całkowicie bezpłatne. Dotychczas nowe domy znalazło kilkaset kwiatów.