Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Liber.pl

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Prasa i książki

Księgarnie Liber.pl to miejsce, gdzie znajdziesz każdy gatunek literatury w każdym dostępnym formacie. Niezależnie czy jest to książka w formie papierowej - z twardą czy miękką okładką, audiobook czy pocket. Nasza oferta obejmuje zarówno wydania kolekcjonerskie, jak i filmowe.

Liber.pl w ciągłej sprzedaży posiada nie tylko tytuły autorów, takich jak: Harlan Coben, J.K. Rowling, J.R.R. Tolkien, Camilla Lackberg, Stephen King, Mariusz Szczygieł, Olga Tokarczuk, Katarzyna Puzyńska, Andrzej Sapkowski, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz czy Blanka Lipińska. Nasza księgarnia online oferuje również literaturę prawną, podręczniki, poradniki, książki kucharskie, biografie i wiele więcej.

Żadna oferta na rynku czytelniczym nie byłaby pełna bez premier i zapowiedzi. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy więc całą sekcję poświęconą tytułom, dla których ustalono już datę wydania. W oczekiwaniu na zapowiedzi, dzięki ciągle uaktualnianemu zestawieniu książek polecanych i bestsellerów, na pewno ułatwimy Ci wybór ciekawego tytułu, odkryjemy przed Tobą świat nowego, fascynującego pisarza i pomożemy wybrać idealny prezent na każdą okazję.