Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Gabinet Home Doctor

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Usługi

Lekarz w Galerii Bronowice – skorzystaj z gabinetu HomeDoctor!

Gabinet lekarski jeszcze nigdy nie był tak przyjaznym miejscem. Bez kolejek, zbędnych formalności i czekania do rejestracji – wystarczy zadzwonić i umówić się na wybraną godzinę. Lekarz przyjmie Cię w nawet w kilka minut – wszystko w Twojej ulubionej galerii!

Aby usprawnić kontakt pacjenta z lekarzem, funkcjonujący w Galerii Bronowice gabinet lekarski Dr. Max zmienia operatora. Obsługą placówki zajmie się od teraz HomeDoctor, ogólnopolski dostawca szybkich i wygodnych konsultacji lekarskich. Oznacza to również nowy sposób umawiania się na wizytę.

Gabinet oferuje możliwość skorzystania z usług lekarza pierwszego kontaktu, a także specjalistów – w tym angiologa i nefrologa. Na miejscu można również skorzystać z badania USG Doppler. Aby umówić się do lekarza, wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię HomeDoctor i wybrać preferowaną godzinę wizyty, a następnie udać się do gabinetu. Na miejscu nie trzeba już dopełniać żadnych dodatkowych formalności.

Gabinet czynny jest w godzinach otwarcia galerii (od poniedziałku do soboty 8:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe). Dzięki temu można skorzystać z przestronnego parkingu, a po wizycie u lekarza zrealizować receptę w znajdującej się tuż obok aptece.

Rezerwacji wizyty można dokonać pod numerem całodobowej infolinii HomeDoctor: 22 688 79 25.