Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 22:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Królowa Shoppingu

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Moda

Telefon: 536 188 254

Królowa Shoppingu to najwyższa jakość...

Królowa Shoppingu to pasja...

Królowa Shoppingu to ciągłe poszukiwanie...

Królowa Shoppingu to elegancja...

Lubisz bawić się modą? Pragniesz zachwycać niebanalnym stylem? Cenisz dobrą jakość i wygodę? Jeśli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco to my jesteśmy pewni, że nasz sklep powstał właśnie z myślą o Tobie!

Królowa Shoppingu to sklep w którym znajdziesz produkty unikalne, eleganckie i wyrafinowane. Wyroby, które oferujemy są starannie przez nas wyselekcjonowane, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się nimi przez bardzo długi czas. Bogaty wybór sukienek, bokserek, spódniczek, tunik, bluzek, kombinezonów, poncz i narzutek pozwoli zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Klientek, które są dla nas najważniejsze.

Do stworzenia sklepu zainspirowała mnie Żona – kobieta niezwykle piękna, o nietuzinkowym guście. Dzięki jej zamiłowaniu do mody doskonale orientuje się co jest na topie oraz czego oczekują kobiety robiąc zakupy za pośrednictwem Internetu.

Chcemy być jeszcze bliżej Ciebie – zapraszamy Cię serdecznie na nasz fanpage na Facebooku. Czekają tam na Ciebie liczne promocje, konkursy, inspiracje.

Zachęcamy do uczestnictwa w niezwykłej, modowej podróży...

Maciej&Ewelina Tokarscy.