Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Och Foch

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Dla dzieci

Telefon: 508 197 320

Wyjątkowy sklep dla dzieci. Szlachetne materiały, kroje i fasony podkreślające osobowość dziecka. Stonowane, pudrowe róże i szarości. Energetyczne turkusy i kolory sorbetów owocowych. Ręcznie szyte, oryginalne dodatki. Do tego dbałość o maleńkie stopy. Te najmniejsze muszą mieć przewiewne, miękkie buciki. Stópki, które przeniosą małego odkrywcę w miejsca wielkich odkryć, muszą być zdrowe i prawidłowo ukształtowane dzięki bucikom stworzonym z naturalnych materiałów.
W świecie dziecka potrzebne są zabawki. Mnóstwo zabawek! Edukacyjne książeczki, gry uczące kreatywnego myślenia i wspierające rozwój intelektualny dziecka. I ozdoby do dziecięcego pokoju. Bezpieczne, pobudzające wyobraźnię, stylowe. Wszystko, co sprawia, ze dzieciństwo jest ciepłe i pluszowe. Do tego zdrowe, organiczne słodycze, gryzaki z naturalnego kauczuku i drewna klonowego oraz pasty do zębów i akcesoria do higieny jamy ustnej dla Maluszków. To wszystko i wiele innych rzeczy znajdą Państwo w naszym sklepie.

Stworzyliśmy naszą markę, by dać dzieciom i rodzicom wybór. Alternatywę dla produktów dostępnych w sieciowych sklepach. Każda z rzeczy dostępnych u nas jest odpowiednio atestowana i sprawdzona, jednocześnie przykładamy wagę do zrównoważonych cen.