Sklepy Kraków Galeria Bronowice

DUKA

Lokalizacja: Poziom 0

Kategoria: Dom i wnętrze

DUKA


Sieć DUKA w swoich salonach oferuje akcesoria kuchenne, szkło, porcelanę, sztućce, dekoracje, tekstylia, drobny sprzęt AGD oraz meble. Kolekcje, tworzone przez młodych projektantów sieci, inspirowane są najnowszymi światowymi trendami. Sklepy DUKA są szczególnie cenione za kameralną, przyjazną atmosferę oraz fachową obsługę. W ofercie sklepu znajdują się również karty upominkowe, a osoby planujące ślub mogą skorzystać z usługi pomocy przy tworzeniu listy prezentów ślubnych.

DUKA to nie tylko sklep i jego oferta. Proponujemy naszym Klientom coś więcej. Dzielimy się z nimi ideą Kitchen Life. Bo przecież kuchnia to centrum każdego domu. Przestrzeń, w której odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, pracujemy i bawimy się. Charakter marki podkreślają również wnętrza naszych sklepów, m.in. drewniane podłogi malowane na biało, jasne ściany oraz meble w tym samym kolorze.

Historia marki DUKA sięga 1920 roku, kiedy to Hjalmar Blomkvist otworzył swój pierwszy sklep ze szkłem, porcelaną i naczyniami kuchennymi w szwedzkim mieście Linköping. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Warszawie, w 1999 roku. Obecnie firma działa we wszystkich głównych miastach w naszym kraju.