Dzisiaj otwarte: Galeria Handlowa 9:00 - 21:00, Hipermarket Auchan 7:30 - 23:00

Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Taheebo

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Kawiarnie / Art. Spożywcze

Telefon: (12) 415 00 46

Taheebo

Szanowni Państwo,
Ponosimy trud prowadzenia pionierskiego projektu zioło kawiarni połączonej ze sklepem ziołowo herbacianym. Zachęcamy naszych Klientów do picia na miejscu ziół i herbat liściastych wysokiej jakości, posiadamy ponad 100 różnych mono ziół i mieszanek herbat zielonych, czarnych, roooibosów i Yerba mate, herbat owocowych z udziałem liofilizatów owoców i naturalnych roślin.
 
Zadaniem naszym jest zachęcenie naszych Klientów do tego, aby napili się ziół jednorodnych czy też mieszanek ziół, które to przyrządzamy na ich oczach lub dowolnej mieszanki herbat, i - zapadając się w wygodny babciny fotel - obserwowali proces parzenia, kontestując aromaty, jakie temu towarzyszą. Jest to bardzo interesujący spektakl pod kątem wiedzy na temat funkcjonalności preparatów ziołowych, a także zasad parzenia ziół czy herbat. Napary podajemy w szklanych przezroczystych imbrykach, aby Konsumenci mogli spokojnie obserwować proces parzenia i degustować przyrządzone mieszanki.
 
Dzban litrowy dowolnego naparu kosztuje 10 zł.
 
Pomysł prowadzenia zioło kawiarni jest projektem pionierskim;  nie ma takiego przybytku nigdzie w Polsce. Klienci są zachwyceni pomysłem, zapachem naparów, ich kolorystyką, a przede wszystkim ich działaniami zdrowotnymi, a także mile zaskoczeni tym, że zioła czy herbaty mogą tak wspaniale smakować .
 
W ofercie posiadamy ziołowe suplementy diety, pakujemy prezenty składające się ziół, herbat, porcelany do parzenia, na miejscu podajemy rzadkie kawy Gwatemala Arbica, Cuba Arabica, temperujemy czekoladę, którą można doprawić samodzielnie naszymi przyprawami, takimi jak pieprz różowy, kardamon, imbir, chili, sól lac rose, czosnek niedźwiedzi, czarnuszka i inne.