Sklepy Kraków Galeria Bronowice

ISKRA Studio Tańca

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Sztuka i rozrywka

Studio Tańska ISKRA

Studio Tańca Iskra to największa szkoła tańca w Polsce. Ma swoje siedziby w 13 miastach, z czego większość znajduje się w centrach handlowych, tj. m.in. Galeria Krokus Kraków, Galeria Bronowice Kraków, Galeria Kraków Plaza, Galeria Malta Poznań, Silesia City Center Katowice, Millenium Hall Rzeszów, Sky Tower Wrocław, itd.

Oprócz nauki tańca, Iskra zajmuje się tworzeniem choreografii do największych wydarzeń muzycznych w Polsce, m.in. Festiwal w Opolu, Sabat Czarownic, Hity na czasie, Eurowizja i wiele jeszcze innych. Na co dzień tancerzy z grupy Ego, należącej do ST Iskra, można oglądać w programie Jaka to melodia.
ST Iskra prowadzi zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. W ofercie znaleźć można hip-hop, taniec nowoczesny, balet dla dzieci, breakdance.

Swoje miejsce w ST Iskra znajdą również studenci i osoby dorosłe, którzy w ramach karnetu open mogą uczęszczać na zumbę, latino solo, fitness, sexy dance i wiele innych. W ofercie także kursy tańca towarzyskiego, a także lekcje indywidualne dla par przedślubnych.

Studio Tańca Iskra w Galerii Bronowice znajduje się na poziomie +1 galerii.
Zapisy i wszelkie informacje pod numerem telefonu 790 250 649; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.iskra-taniec.pl