Sklepy Kraków Galeria Bronowice

Avaldi home

Lokalizacja: Poziom 1

Kategoria: Dom i wnętrze

Telefon: 535 054 554

Pomysł na nasz Butik zrodził się z miłości do piękna, elegancji i doskonałego designu. Zapragnęliśmy dać naszym klientom coś, czego nie mogą znaleźć nigdzie indziej – elementy wyposażenia wnętrz, które rozbudzają zmysły i trafiają w wysmakowane gusta. Wierząc, że właśnie tymi detalami buduje się charakter i atmosferę każdego wnętrza, zaczęliśmy oferować produkty, które stanowią doskonałe połączenie użyteczności z ciekawym wzornictwem. Nasze marzenie stało się rzeczywistością.

Dziś, po wielu latach działalności i nieustannego poszerzania naszej oferty, możemy Państwu zaoferować prawie tysiąc produktów, z których każdy spełnia nasze rygorystyczne wymagania dotyczące wysokiej jakości wykonania. W naszym Butiku znajdziecie Państwo bogatą kolekcję tkanin, z których wykonamy dla Was ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne dekoracje okienne takie jak firany, zasłony czy ostatnio niezwykle modne rolety rzymskie lub ekrany.

W Butiku posiadamy także szeroką ofertę dodatków dekoracyjnych: ceramikę artystyczną, pościel, ręczniki, dywaniki, a także inne produkty, z których każdy zachwyca swoją estetyką i projektem.

Dodatkowo zajmujemy się wykonywaniem haftów na ręcznikach, kocach, pościeli. Tworzymy spersonalizowane projekty, które cieszą się dużą popularnością zwłaszcza jako prezenty dla bliskich na różne okazję: śluby, chrzty, urodziny, święta.
Ponadto naszymi klientami są firmy, dla których haftujemy ich logo na pościli, ręcznikach, polarach i innych tekstyliach.