Praca

Takko Fashion

Poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków, Galeria Bronowice

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestotrzyletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy prawie dwoma tysiącami sklepów odzieżowych. Podążając za najnowszymi trendami mody oferujemy naszym klientom kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci. Obecnie poszukujemy kandydatów  na stanowisko: Sprzedawca, wymiar czasu pracy: 1 etat oraz 0,5 etatu.

Zadania
• Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych
• Profesjonalna obsługa klienta
• Dbanie o ekspozycję towaru
• Obsługa kasy

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w handlu (mile widziane w branży odzieżowej)
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Pozytywne nastawienie oraz energia
• Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność

Oferujemy
• Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
• Pogodną atmosferę pracy w młodym zespole
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych