Galeria

Bezpłatna linia autobusowa

Mapa linii autobusowej



Rozkład jazdy bezpłatnej linii autobusowej

CH Galeria Bronowice

8:40

09:40

10:40

11:40

12:40

13:40

14:40

15:40

16:40

17:40

18:40

19:40

20:40

21:15

Stawowa

09:41

10:41

11:41

12:41

13:41

14:41

15:41

16:41

17:41

18:41

19:41

20:41

21:16

Rondo Ofiar Katynia

­—

09:43

10:43

11:43

12:43

13:43

14:43

15:43

16:43

17:43

18:43

19:43

20:43

21:18

Conrada

09:45

10:45

11:45

12:45

13:45

14:45

15:45

16:45

17:45

18:45

19:45

20:45

21:20

Różyckiego

09:47

10:47

11:47

12:47

13:47

14:47

15:47

16:47

17:47

18:47

19:47

20:47

21:22

Makowskiego

09:48

10:48

11:48

12:48

13:48

14:48

15:48

16:48

17:48

18:48

19:48

20:48

21:23

Łokietka

09:50

10:50

11:50

12:50

13:50

14:50

15:50

16:50

17:50

18:50

19:50

20:50

21:25

Wybickiego

09:52

10:52

11:52

12:52

13:52

14:52

15:52

16:52

17:52

18:52

19:52

20:52

21:27

Krowodrza Urzędy Skarbowe

09:53

10:53

11:53

12:53

13:53

14:53

15:53

16:53

17:53

18:53

19:53

20:53

21:28

Krowodrza Górka

08:55

09:55

10:55

11:55

12:55

13:55

14:55

15:55

16:55

17:55

18:55

19:55

20:55

21:30(z)

Krowoderskich Zuchów

08:57

09:57

10:57

11:57

12:57

13:57

14:57

15:57

16:57

17:57

18:57

19:57

20:57

Batalionu”Skała”AK

08:58

09:58

10:58

11:58

12:58

13:58

14:58

15:58

16:58

17:58

18:58

19:58

20:58

Makowskiego

08:59

09:59

10:59

11:59

12:59

13:59

14:59

15:59

16:59

17:59

18:59

19:59

20:59

Różyckiego

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

Różyckiego

09:01

10:01

11:01

12:01

13:01

14:01

15:01

16:01

17:01

18:01

19:01

20:01

21:01

Conrada

09:04

10:04

11:04

12:04

13:04

14:04

15:04

16:04

17:04

18:04

19:04

20:04

21:04

Rondo Ofiar Katynia

09:06

10:06

11:06

12:06

13:06

14:06

15:06

16:06

17:06

18:06

19:06

20:06

21:06

CH Galeria Bronowice

09:10

10:10

11:10

12:10

13:10

14:10

15:10

16:10

17:10

18:10

19:10

20:10

21:10

21:45